Nabídka masáží

Klasická sportovní a rekondiční masáž (masáž celková nebo částečná)

Sportovní a rekondiční masáže jsou to pravé pro posílení Vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fyzického stavu. Tyto masáže spadají do kategorie klasických masáží, které se zaměřují především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnují i celému tělu. Obě masáže se vzájemně dokonale propojují. Rekondiční masáž je v podstatě masáží relaxační a slouží především k osvěžení unaveného organismu, sportovní znamená aktivní přípravu organismu na fyzický výkon (prohřátí a prokrvení svalů) a bývá mnohem intenzivnější než relaxační masáže, aby stimulace organismu byla opravdu účinná. Podle potřeby tedy zklidňují nebo naopak stimulují.

Objednat masáž

Termoterapie-parafínový zábal a částečná masáž zad

Je příjemná, teplá a voňavá procedura, která za pomocí parafínových plátů a rašelinových nosičů tepla nahřátých na 60 °C hýčká nejen pokožku. Pozitivně působí na prokrvení a lepší prostupnosti cév. Pomáhá k léčbě širokého spektra úrazů a nemocí. Díky přidaným olejům a vůním jsou zábaly navíc skvělým relaxačním a regeneračním prostředkem.

Procedura je složená z parafínového zábalu (25 min) obsahující přírodní olej, který zregeneruje unavené tělo, uklidní svalové a nervové partie a zvláčňuje pokožku. Dále pokračuje částečnou masáží zad (30 min).

Parafínové pláty se aplikují velice jednoduše. Jedná se o balíčky parafínu s přesně takovým množstvím, které je pro jednoho klienta ideální. Díky tomu je zaručená hygiena. Plát s pokojovou teplotou se přiloží na klienta, zakryje se osuškou a na ní se přiloží rašelinový nosič, který postupně uvolňuje teplo.

Pozitivní účinky parafínu jsou známé v případě potíží s pohybovým aparátem jako onemocnění kloubů, artritida, revmatická onemocnění či při různých bolestech a tuhnutí svalů. Bojuje proti suché, hrubé a popraskané pokožce, proto je často využíván i v oblasti krásy.

V naší masérně si můžete vybrat parafín levandulový nebo konopný.

LEVANDULOVÝ ZÁBAL - aromaterapeutický zážitek s vůní levandule je velice silný, probouzí smysly a navozuje příjemné pocity. Pomáhá od bolesti hlavy, celkového vyčerpání a stresu. Levandule zklidňuje, pomáhá udržet emoční a duševní rovnováhu. Její typická vůně je čistá a svěží.

KONOPNÝ ZÁBAL - obsahuje konopný olej a parafin. Zábal je vhodný k odstranění svalového napětí. Blahodárné účinky konopí jsou známé po staletí. Hlavně pomáhá proti únavě a uklidňuje. Obsahuje široké spektrum vitamínů a omega 3 a 6.

Parafínové zábaly mají samozřejmě také své kontraindikace, kterými jsou otevřené rány, hořečnaté stavy, těhotenství, akutní onemocnění kůže či přecitlivělost na teplo.

Termoterapie-parafínový zábal a částečná masáž zad

Objednat masáž

Breussova masáž „meziobratlových plotének“

Breussova masáž 'meziobratlových plotének'

Masáž vyvinul přírodní léčitel Rudolf Breuss z Rakouska, který byl mistrem ve svém oboru. Nedal dopustit na přírodní medicínu, za jejíž pomoci úspěšně léčil i smrtelná onemocnění. Známá je jeho metoda léčení rakoviny speciální dietou. Zabýval se ale i pohybovým aparátem a problémy s páteří. Podle Rudolfa Breusse neexistují opotřebované ploténky, nýbrž zdegenerované, které se touto masáží regenerují.

Jedná se o velmi jemnou, citlivou a energickou masáž zad v oblasti páteře, při které se využívá účinků přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energetizujících hmatů tak, aby se olej zapracoval do co nejhlubších vrstev svalstva až k obratlům a ploténkám. Provádí se speciálními pomalými hmaty, kterými se oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo a zároveň se po celé délce páteře intenzívně vtírá třezalkový olej, který proniká do páteře pokožkou a vyživuje meziobratlové ploténky. Tím se docílí jejich „nabobtnání“ a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje.

Breussova masáž 'meziobratlových plotének'

Problémy se zády a páteří vznikají jednostranně zaměřenou činnosti, nesprávným držením těla a vrozenými deformacemi (srostlé ploténky apod.). Lidská páteř má přirozeně dvojesovité zakřivení. Nepřiměřené prohnutí v bederní nebo hrudní části ale není žádoucí. Lidé trpící problémy se zády jsou různě omezování ve všedním životě i ve sportovních aktivitách, které jsou prevencí problémů s pohybovým aparátem. Pokud tedy zdravotní stav nedovolí jinak, problémy se zády lze řešit jedině pravidelnou masáží.

Vyrovnáním páteře a částečným odstraněním svalových disbalancí dochází automaticky k lepšímu držení těla, které má zásadní dopad na celkový vzhled. Breussova masáž však není jen mechanickým procesem vyrovnání páteře, ale i účinným zdrojem energie.

terapie cca 45 minut s použitím třezalkového oleje

Kontraindikace

Jelikož je masáž velmi jemná, nejsou známy kontraindikace. Pouze v těhotenství se tato masáž nedoporučuje, protože se masáž provádí v leže na břiše.

U citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalka obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.

Objednat masáž

Lávové kameny - HOT STONES

Masáž horkými lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Teplo z vulkanických kamenů kombinované se speciálními hmaty dokonale harmonizuje tělo i mysl. Masáž lávovými kameny, rovněž nazývaná Hot Stones, zbavuje napětí. Příjemný pocit, uvolnění a absolutního klidu umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování. Teplo uvolní svaly i duši. Kameny dodají energii. Přezdívá se jí královna masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Proto je velmi oblíbená a žádaná.

Objednat masáž

Masáže pro dva

Procedura, která je vhodná nejen pro páry partnerské. Masáž si můžete užít společně také se svým blízkým a prožít tak současně příjemnou relaxaci. Masáž pro dva je také vynikajícím dárkem ke svatbě, k výročí, k Valentýnu nebo k vánocům. Oddejte se kouzlu relaxace ve dvou a přijďte prožít příjemný pocit!

Objednat masáž

Ušní svíčky

Jak ušní svíce fungují? Svíce jsou duté a bývají vyrobené z kvalitního včelího vosku a napuštěné vonnými silicemi podporujícími léčebný účinek. Hořením svíce v uchu dochází k prohřátí a mírnému podtlaku, který nasává sekret. Svíce se nechává dohořet kousek nad samotným uchem.

Objednat masáž

Ušní svíce se používají jako podpůrná léčba zdravotních problémů, které souvisí s:

nemocí dutin

nemocí uší (hučení, tlaku, nedoslýchavosti)

při psychickém přetížení a stresu

při bolestech a migrénách

při přepracovanosti a únavě

při nespavosti

jako součást relaxace

při nemocech horních cest dýchacích

při bolestech v krku, angíně

při rýmě

jako prevenci nachlazení

pro zvýšení imunity

k posílení reflexních zón ucha

a samozřejmě k samotnému čistění uší

Manuální lifting obličeje s pleťovou maskou

Lifting-vyhlazovací masáž obličeje. Tato manuální metoda jemně uvolňuje ztuhlé obličejové svaly, vyhlazuje vrásky a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Masáž dokáže krásně povzbudit krevní oběh, čímž se celkově zlepší barva kůže, zpomalí procesy stárnutí pleti a zvýší se pružnost pokožky. Rovněž má vliv na redukci podkožního tuku (především v případě podbradku). Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete z důvodu okamžitě viditelných účinků.

Na lifting obličeje je nejlépe přijít bez make-upu. Nalíčené oči ani kontaktní čočky nevadí. Tuto masáž si mohou dopřát i muži za předpokladu, že mají oholené tváře.

Kdy není možné provést liftingovou masáž (kontraindikace)?

při bakteriálním či virovém onemocnění

hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje

bolestivé záněty obličejových nervů

onkologická onemocnění

masáže jsou zbytečné u mladých dívek s normální pleti

Lifting obličeje nejen vypíná a regeneruje pokožku, ale především přináší pocity pohody, hluboké relaxace a harmonie, což se projeví větším sebevědomím, energií a celkovou spokojeností. Pro dosažení maximálního účinku doporučuji absolvovat kůru 5 až 10 ošetření krátce po sobě - nejlépe v intervalu 1-2x týdně, poté pro zachování požadovaného efektu udržovací masáž pravidelně jednou za tři týdny až měsíc.

Po provedení masáže aplikuji na obličej pleťovou masku ze zelného jílu, která neobsahuje žádné syntetické příměsí ani konzervanty a je zcela přírodního původu. Z pokožky absorbuje nežádoucí látky, zjemňuje ji a zbavuje nečistot.

Objednat masáž